مرکز مشاوره تحصیلی کشوری صدای سنجش

آزمون آیلتس (آزمون IELTS)

آزمون آیلتس (آزمون IELTS)

Listening در آزمون آیلتس ( IELTS ) آکادمیک حدودا 30دقیقه است . این قسمت شامل دو بخش است بخش اول مکالمات اجتماعی بین دو یا چند نفر است و بخش دوم شامل موضوعات دانشگاهی است . نوار این بخش فقط یک بار پخش می شود .


Speaking در آزمون آیلتس ( IELTS ) آکادمیک حدودا 11 تا 14 دقیقه است . این قسمت از آزمون رو در رو و به صورت حضوری است که شامل 3 بخش است . بخش اول 4 تا 5 دقیقه است و متقاضی باید به سوالات راجع به زندگی شخصی خود پاسخ دهد . بخش دوم حدودا 2 دقیقه است و باید درباره موضوعی که به متقاضی گفته می شود صحبت کند . بخش سوم حدودا 4 تا 5 دقیقه است و باید با مصاحبه کننده در ارتباط با موضوع قسمت دوم صحبت کند .

Writing در آزمون آیلتس ( IELTS ) عمومی حدودا 60 دقیقه است و برای دو موضوع باید انشا نوشته شود . در موضوع اول باید نامه به شخصی فرضی نوشته شود و در آن راجع به موضوعی صحبت کرده و مشکلی را شرح دهد . حداقل تعداد کلمات این انشا باید 150 باشد و بهتر است آزمون دهنده این قسمت را در 20 دقیقه به پایان برساند .

Writing در آزمون آیلتس ( IELTS ) آکادمیک حدودا 60 دقیقه است و برای دو موضوع باید انشا نوشته شود . در موضوع اول شخص باید درباره جدول یا نمودار داده شده توضیح دهد . حداقل تعداد کلمات این انشا باید 150 باشد و بهتر است آزمون دهنده این قسمت را در 20 دقیقه به پایان برساند .

قسمت دوم هر دو آزمون یکسان است . در قسمت دوم متقاضی باید طی نامه ای نظر مثبت یا منفی خود را نسبت به موضوعی اعلام کند . این قسمت باید حداقل دارای 250 کلمه باشد و 40 دقیقه زمان صرف این قسمت شود .


Reading در آزمون آیلتس ( IELTS ) عمومی و آیلتس ( IELTS ) آکادمیک حدودا 60 دقیقه است و این زمان برای پاسخ دهی به 40 سوال طراحی شده است . لغات مربوط به این قسمت از کتاب ، مجلات و روزنامه ها انتخاب شده است .
برچسب ها :
تعداد بازدیدها : 2 ،


آمار وبلاگ
  • کل بازدید : 46
  • بازدید امروز :12
  • بازدید دیروز : 0
  • بازدید این هفته : 29
  • بازدید این ماه : 46
  • تعداد نظرات : 0
  • تعداد کل پست ها : 8
  • افراد آنلاین : 1
امکانات جانبی
بالای صفحه

همراه بلاگ تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و مسئولیت مطالب درج شده در وبلاگ ها به عهده صاحبان وبلاگ می باشد .
خرید بک لینک X
ساخت وبلاگ
جت پرینتر
چاپگر صنعتی
آموزش زبان در کرج
ترازو رادین
ترازو فروشگاهی
ترازو پرینتر دار
ترازو تره بار
مجله اینترنتی سایتک
ترازو لیبل پرینتر