مرکز مشاوره تحصیلی کشوری صدای سنجش

نحوه انتخاب رشته کنکور سراسری 98

نحوه انتخاب رشته کنکور سراسری 98-مراحل انتخاب رشته کنکور 98

با توجه به این که شرکت در مرحله انتخاب رشته کنکور سراسری 98 بدون پرداخت هزینه می باشد ، داوطلبانی که بر اساس اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری 98 و توضیحات کارنامه کنکور سراسری ، با توجه به اینکه در کدام دوره مجاز شده اند ، می توانند بعد از دانلود و مطالعه دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 98 نسبت به انتخاب رشته خود اقدام نمایند . فرم انتخاب رشته ، هم زمان با انتشار دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸ ، توسط سازمان سنجش در اختیار داوطلبانی که بر اساس کارنامه اولیه مجاز به انتخاب رشته می باشند ، قرار می گیرد . داوطلبان می توانند بر اساس گروه آزمایشی که در کنکور آن شرکت نموده اند نسبت به ثبت حداکثر 150 رشته محل از بین رشته محل های مندرج در دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 98 در فرم انتخاب رشته اقدام نمایند .

طبق روال سال های گذشته احتمالا انتخاب رشته کنکور ۹۸ در مرداد ماه برگزار می شود . در این مرحله که بعد از انتشار کارنامه اولیه کنکور 98 انجام می گیرد ، داوطلبان با توجه به وضعیت مجاز بودن خود اقدام به انتخاب رشته کنکور 98 می نمایند . به عبارت دیگر داوطلبانی که در بهمن ماه ، ثبت نام کنکور سراسری را انجام داده و پس از دریافت کارت ورود به جلسه کنکور 98 در جلسه آزمون حضور داشته اند می توانند با توجه به این کارنامه ، رشته محل های مورد علاقه خود را به ترتیب اولویت انتخاب کنند .
داوطلبان عزیز ، جهت ورود به مراحل انتخاب رشته کنکور 98 ابتدا می بایست به سایت انتخاب رشته کنکور سراسری 98 به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایند . پس از ورود به برروی لینک انتخاب رشته کلیک نمایند .

برچسب ها :
تعداد بازدیدها : 2 ،


آمار وبلاگ
  • کل بازدید : 39
  • بازدید امروز :5
  • بازدید دیروز : 0
  • بازدید این هفته : 22
  • بازدید این ماه : 39
  • تعداد نظرات : 0
  • تعداد کل پست ها : 8
  • افراد آنلاین : 1
امکانات جانبی
بالای صفحه

همراه بلاگ تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و مسئولیت مطالب درج شده در وبلاگ ها به عهده صاحبان وبلاگ می باشد .
خرید بک لینک X
ساخت وبلاگ
جت پرینتر
چاپگر صنعتی
آموزش زبان در کرج
ترازو رادین
ترازو فروشگاهی
ترازو پرینتر دار
ترازو تره بار
مجله اینترنتی سایتک
ترازو لیبل پرینتر